27.05.2026 r.  w DPJ odbyƂa się uroczystoƛć imieninowa s. BogusƂawy Katarzyny Podrazy – Dyrektor Domu Pogodnej Jesieni.

Z samego rana zostaƂa odprawiona  Msza ƚwięta  sprawowana w intencji Siostry BogusƂawy, zamówiona przez pracowników DPJ. ByƂ to szczególny czas modlitwy oraz wdzięcznoƛci.

Następnie o godz. 10.00 w ƛwietlicy odbyƂo się uroczyste spotkanie przy kawie, przebiegające w serdecznej i rodzinnej atmosferze. ZarĂłwno pracownicy, jak i mieszkaƄcy skierowali do s. BogusƂawy wiele ciepƂych sƂów oraz ĆŒyczeƄ, wyraĆŒając wdzięcznoƛć za Jej troskę i codzienne zaangaĆŒowanie. Ć»yczono Jej przede wszystkim zdrowia, pokoju serca, pogody ducha oraz nieustającej siƂy w realizacji codziennej misji.

Siostra BogusƂawa serdecznie podziękowaƂa wszystkim za pamięć, obecnoƛć oraz okazaną ĆŒyczliwoƛć. Spotkanie umiliƂ sƂodki poczęstunek – szarlotka z lodami, podawana przy filiĆŒance kawy i wspĂłlnych rozmowach. Wiele radoƛci dostarczyƂo rĂłwnieĆŒ wspĂłlne rozwiązywanie krzyĆŒĂłwki, w ktĂłre z duĆŒym entuzjazmem zaangaĆŒowali się zarĂłwno mieszkaƄcy, jak i pracownicy.

W czwartek, 28.05.2026 r. zostanie odprawiona kolejna Msza ƚwięta w intencji Siostry BogusƂawy, zamówiona przez mieszkaƄców DPJ.

Na zakoƄczenie wszyscy wspĂłlnie odƛpiewali Litanię LoretaƄską, po czym Siostra Dyrektor raz jeszcze wyraziƂa wdzięcznoƛć za piękny czas , peƂen ĆŒyczliwoƛci i  radoƛci.