W środę 12.06.br. mieszkańców DPJ odwiedziła grupa wspaniałych i wiernych od lat wolontariuszy ze Szkoły Podstawowej im. Bronisława Czecha w Pleśnej wraz z opiekunem p. Joanną Heród.

Tym razem młodzież przyjechała już po raz ostatni przed wakacjami i przedstawiła program artystyczny „FAMILIADA”. Było bardzo wesoło i radośnie a występ co rusz był przerywany gromkimi brawami publiczności.

Pomysłodawczynią, reżyserem, scenografem, operatorem sprzętu i sprawcą całego zamieszania była Sylwia Gąciarz – bardzo aktywna wolontariuszka, absolwentka Szkoły Podstawowej im. Bronisława Czecha w Pleśnej. Sylwia wszystko zorganizowała i sama powiedziała po występie jest pełna podziwu, że młodzież tak chętnie uczęszczała na próby przed występem.

A aktorzy – uczniowie kl. V, VI, VII i VIII świetnie odegrali swoje role, które potem oceniła jedna z mieszkanek DPJ : ” W mojej wieloletniej pracy nauczycielskiej spotkałam wielu wspaniałych uczniów, ale Wy jesteście fantastyczni, wasza energia i zapał są po prostu cudowne”.

My oczywiście gratulujemy pomysłu i tak wspaniałej realizacji i oczywiście na naszych wolontariuszy czekamy już we wrześniu. A na dzień dzisiejszy życzymy Im oraz wszystkim naszym wolontariuszom z różnych szkół bezpiecznych i radosnych wakacji, odpoczynku i mnóstwa wakacyjnych spotkań w gronie przyjaciół.

Spotkanie zakończyło wesołe karaoke, które pobudziło mieszkańców do śpiewu, tańca i dobrej zabawy.