Z ŻYCZENIAMI DO DPJ

Każdy, kto w okresie przedświątecznym odwiedził Dom Pogodnej Jesieni i jego Mieszkańców zostawiał po sobie piękne wspomnienie, dobre słowo, a także moc życzeń z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych. Były jednak też takie spotkania, które odbyły się właśnie z taką szczególną świąteczną dedykacją. Mowa tutaj o delegacji uczniów – wolontariuszy ze Szkoły Podstawowej im. Stanisława Staszica w Tuchowie wraz z sympatycznymi paniami nauczycielkami oraz delegacja dzieci z Przedszkola Niepublicznego Sióstr Św. Józefa w Tuchowie wraz z równie sympatycznymi: siostrą dyrektor, paniami wychowawczyniami oraz panią pomocą nauczyciela.

Życzenia, którymi obdarowali Mieszkańców były piękne i niepowtarzalne jak oni sami…uśmiechnięci, pełni radości i życzliwości. Młodzieży dziękujemy za własnoręcznie wykonane, pomysłowe i opatrzone bogatą treścią kolorowe kartki świąteczne i pyszne czekoladowe jajeczka do poczęstunku.

Uroczym przedszkolakom dziękujemy także za bardzo pracochłonne, śliczne i pełne świątecznych akcentów kartki wielkanocne, które pod okiem pań i z ich niewielką pomocą wykonały podczas zajęć plastycznych  w przedszkolu. Kartki były imienne więc dzieci każdemu z osobna wręczyły specjalnie dla niego zrobioną kartkę.

Seniorzy  bardzo ciepło podziękowali zarówno dzieciom jak i młodzieży za trud, dobre chęci ale najbardziej za obecność, uścisk dłoni i piękne uśmiechy.