Zarówno wspólne tworzenie świątecznych dekoracji jak i wspólne ubieranie choinki dało naszym Mieszkańcom poczucie, że święta zbliżają się wielkimi krokami…. do tego wizyty delegacji szkół i życzenia od prywatnych osób oraz instytucji sprawiły, że nasi Podopieczni czują się ważni, potrzebni, wartościowi.
 
DZIĘKUJEMY WAM SERDECZNIE ZA TO!!!!
Dziękujemy za każde miłe i ciepłe słowo, za każdy gest….za te cudowne rzeczy, które były dostarczane do DPJ pomimo tej ciągłej gonitwy i braku czasu.
 
Dziękujemy wszystkim i każdemu z osobna…w przedświątecznym tygodniu piękną szopkę wykonaną z plasteliny dostarczyła pani Elżbieta Fryzowska ze Szkoły Podstawowej im. Stanisława Staszica w Tuchowie,  pani Joanna Heród przywiozła pierniczki oraz świąteczne kartki od dzieci ze Szkoły Podstawowej im. Bronisława Czecha w Pleśnej, Pani Edyta Lisik wraz z wolontariuszką ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Zabłędzy  przywiozła także cudowne, bożonarodzeniowe karteczki do naszego Domu. Mieszkańcy byli bardzo wzruszeni. Przepiękną niespodziankę sprawiły Seniorom także dzieci z grupy starszej z Przedszkola, które sąsiaduje z DPJ 🤗 Przedszkolaki złożyły życzenia, zaśpiewały i ślicznie zatańczyły przekazując także własnoręcznie wykonane kartki. Towarzyszyły im oczywiście panie wychowawczynie z s. Benedettą- dyrektor Przedszkola na czele. Pani Elżbieta Wiejacka – opiekunka wolontariatu ze Szkoły Podstawowej im. Marii Kotulskiej w Jodłówce Tuchowskiej w dzień Wigilii dostarczyła do DPJ cudownego, ręcznie wykonanego Anioła, pierniczki oraz życzenia świąteczne w postaci pięknych kartek wykonanych przez dzieci i młodzież ze Szkolnego Klubu Wolontariatu.
 
 
Wspaniale, że jest tylu ludzi, którzy o Nas pamiętają i dobrze Nam życzą!!!
DZIĘKUJEMY!!!