Odwiedziny Św. Mikołaja dla Mieszkańców DPJ zawsze są ogromnym przeżyciem…tak też było i w tym roku. O godz. 10.00 do świetlicy wypełnionej Mieszkańcami Domu zawitał Św. Mikołaj wraz z Aniołkiem i mnóstwem prezentów. Do każdego Podopiecznego powiedział kilka miłych słów i oczywiście nie mogło zabraknąć pytania…”czy byłaś/byłeś grzeczny?”. Jak się okazało…każdy grzeczny był i upominek otrzymał.

Po obdarowaniu prezentami wszyscy wspólnie zaśpiewali kilka mikołajkowych piosenek i życzyli sobie spotkania ze Świętym za rok w takim samym gronie. Oby życzenie się spełniło…Św. Mikołaj wraz z Aniołkiem odwiedził także osoby leżące i te, które nie mogły wziąć udziału w spotkaniu na świetlicy ze względu na złe samopoczucie. Ich również obdarował prezentami, uśmiechem i chwilą rozmowy.

A my składamy serdeczne podziękowania Fundacji Biedronki, która podobnie jak w zeszłym roku wspomogła Św. Mikołaja i ufundowała słodkości oraz artykuły higieniczne dla Podopiecznych Domu Pogodnej Jesieni. Dziękujemy serdecznie i pamiętamy w modlitwie.