W sobotę 30.09.br delegacja Mieszkańców DPJ wraz z s. Bogusławą Katarzyna Podrazą – dyrektor DPJ, s. Alfonsą Bożeną Grybel – pracownikiem socjalnym oraz Pauliną Kordelą – terapeutką zajęciową miała okazję wziąć udział we wspaniałym wydarzeniu mającym miejsce w Dom Kultury w Tuchowie. 
 
A był to II TUCHOWSKI DZIEŃ SENIORA oraz III FORUM SENIORÓW GMINY TUCHÓW.
To niezwykłe pod każdym względem wydarzenia przyciągnęło mnóstwo osób a Mieszkańcy DPJ bardzo się cieszyli, że dobre w tym dniu samopoczucie pozwoliło im znaleźć się wśród widowni.
 
Organizatorzy stworzyli fantastyczną oprawę… można było zobaczyć i posłuchać wielu ciekawych rzeczy. Tuchowscy Seniorzy zaprosili do „zabawy humorem i z humorem”. A jak wiemy takie podejście do życia powoduje….dużo lepsze samopoczucie.
 
O wszystkim co tam się działo można poczytać w poście opublikowanym przez Dom Kultury w Tuchowie. Serdecznie zachęcamy!!!
 
Mieszkańcy, którzy wrócili z „imprezy” ( sami tak nazwali to wyjście) o godzinie, o której zazwyczaj są już w łóżkach stwierdzili, że bawili się wyśmienicie…pośmiali się, pośpiewali, porozmawiali z odnalezionymi w tłumie znajomymi sprzed lat, niektórzy nawet potańczyli.
 
Bardzo dziękujemy Organizatorom za zaproszenie i bardzo się cieszymy, że mogliśmy z niego skorzystać. Gratulujemy wszystkim, którzy przyczynili się do zrealizowania tak pięknej uroczystościMamy nadzieję, że jeszcze niejedno podobne spotkanie przed nami.