W środę 28.06. br. dzięki zaproszeniu p. Sylwii Krawiec – dyrektor Domu Pomocy Społecznej w Karwodrzy delegacja Mieszkańców wraz z s. dyrektor DPJ Bogusławą Katarzyną Podrazą, opiekunką Renatą Smoleń i terapeutką zajęciową Pauliną Kordelą mogła wziąć udział w fantastycznej zabawie…w której dominowały kolorowe balony… małe i duże, fantastyczna muzyka, wspaniała atmosfera oraz wyśmienite potrawy.

Główną atrakcja tegorocznego Pikniku Integracyjnego był szybowiec SZD 51 „Junior” z Łososiny Dolnej, do którego można było wsiąść i poczuć się jak prawdziwy pilot. Nasza Mieszkanka p. Olga bardzo chętnie skorzystała z tej oferty i na pewno będzie to długo wspominać, gdyż sprawiło jej to wiele radości.

Atrakcji nie było końca, a muzyka grająca  na żywo powodowała, że nogi naszych podopiecznych same rwały się do tańca a usta układały w szeroki uśmiech.

Bardzo lubimy, kiedy Mieszkańcy DPJ są zadowoleni i szczęśliwi, każdy powód aby mogli tacy być jest dla nas pięknym wyzwaniem, które staramy się zrealizować od początku do końca.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za zaproszenie oraz przemiłą obsługę całego personelu a szczególnie pani Annie Gawryał (która miała stolik DPJ pod swoja opieką) za tak cudownie spędzony czas, pomocną dłoń i miłe towarzystwo.