Jak co roku…dobrze nam życzą…

Nasi Wolontariusze, Przyjaciele, Rodziny Mieszkańców i wiele innych osób przychodzą z życzeniami, dzwonią lub przysyłają tradycyjne kartki wielkanocne.

Bardzo dziękujemy za te przepiękne, miłe gesty, które utwierdzają Podopiecznych DPJ, że nie są sami, że ktoś o nich pamięta i dobrze im życzy…

Dziękujemy Szkoła Podstawowa im. Bronisława Czecha w Pleśnej za pięknie wykonany przez pierwszoklasistów ( wraz z wychowawczynią p. Magdaleną Kalitą) plakat wielkanocny, który zdobi naszą świetlicę oraz przekazany przez Szkołę stroik z fantastycznym zajączkiem.

Dziękujemy Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica w Tuchowie za kosz pełen ręcznie wykonanych kwiatów, który wykonali uczniowie kl 2b
Dziękujemy ks. Łukaszowi wraz z Grupą Młodzieżową z Parafia św. Jakuba w Tuchowie za odwiedziny, podnoszące na duchu, piękne życzenia, dobre słowo oraz słodkie, wielkanocne upominki dla każdego Mieszkańca. Bardzo się cieszymy, że DPJ zyskał kolejnych, fantastycznych, młodych i pełnych optymizmu wolontariuszy. Dziękujemy ks. Łukaszowi za inicjatywę i mamy nadzieję na dalszą współpracę.

Dziękujemy wszystkim, którzy…. dobrze nam życzą!
Dziękujemy, że o nas pamiętacie w ten piękny, radosny, wielkanocny czas My o was także nie zapominamy, szczególnie w naszej modlitwie.