24.01.br. na naszej „DPJowskiej” scenie zagościły znakomite postacie…Maryja z Józefem, aniołki, gwiazdeczki, górale i góralki, krakowianki i krakowiacy, owieczki. Pięknie recytowali, śpiewali i tańczyli. A wszystko to za sprawą swoich wychowawczyń. Mowa tutaj o dzieciach z Przedszkola Niepublicznego Zgromadzenia Sióstr Świętego Józefa w Tuchowie wraz ze swoimi paniami : p. Mariolą, p. Karoliną, p. Renatą, p. Edytą, p. Magdaleną i z s. Benedettą Wiśniowską – dyrektor przedszkola na czele.

Jasełka w wykonaniu dzieci były niepowtarzalne, piękne i wywołały masę pozytywnych emocji wśród Mieszkańców. Dziecięca radość, energia i naturalność sprawiły, że cały program artystyczny oglądało się z uśmiechem i podziwem. Na zakończenie dzieci zaśpiewały skoczną piosenkę dla babć i dziadków, która porwała Mieszkańców do klaskania i machania, wszystkim zostały też złożone piękne życzenia z okazji Dnia Babci i Dziadka i rozdane ręcznie wykonane przez dzieci laurki, które nasi Seniorzy przyjęli z nieukrywaną wdzięcznością.

Przepiękne są takie spotkania, dają wiele radości i szczęścia starszym, a tych najmłodszych uczą empatii i szacunku do drugiego człowieka. Serdecznie dziękujemy!!!!