Gdy nadchodzi 6 grudnia, to w każdym z nas – nieważne od wieku – budzi się dziecko…Mikołajki to czas radości, uśmiechów i ekscytacji co kryje się w paczce z prezentami. W tym roku w Domu Pogodnej Jesieni Św. Mikołaj wraz z Aniołkami pojawił się punktualnie o godz. 10.00 i ku zadowoleniu Mieszkańców rozdał wspaniałe prezenty i do każdego powiedział kilka miłych i zabawnych słów. Po obdarowaniu upominkami wszyscy wspólnie zaśpiewali kilka mikołajkowych piosenek i życzyli sobie spotkania ze Świętym za rok w takim samym gronie. Oby życzenie się spełniło…

Św. Mikołaj wraz z Aniołkiem odwiedził także osoby leżące i te, które nie mogły wziąć udziału w spotkaniu na świetlicy ze względu na złe samopoczucie. Ich również obdarował prezentami, uśmiechem i chwilą rozmowy.

A my składamy serdeczne podziękowania Fundacji Biedronki, która podobnie jak w zeszłym roku wspomogła Św. Mikołaja i ufundowała słodkości oraz artykuły higieniczne dla podopiecznych Domu Pogodnej Jesieni.  Dziękujemy serdecznie i pamiętamy w modlitwie.