W we wtorek 22.06.br Mieszkańców Domu Pogodnej Jesieni w Tuchowie odwiedzili Wolontariusze ze Szkoły  Podstawowej  im. Bronisława Czecha w Pleśnej na czele z Panią Joanną Heród – opiekunką wolontariatu, która robi wszystko aby idea wolontariatu po czasie pandemii odzyskała swoją energię i rozprzestrzeniała się nadal.
 
 
O 10.15. trzydziestoosobowa grupa uczniów weszła na świetlicę, a razem z nimi oprócz pani Joanny przyjechała pani Madzia, pani Ania i pani Sylwia -które swoją przygodę z wolontariatem w DPJ zaczęły nie tak dawno. Wszyscy powyżej wymienieni nie mogliby się pojawić bez niezastąpionego pana Henryka – kierowcy szkolnego autobusu.
Atmosfera byłą bardzo radosna, Mieszkańcy szczęśliwi, uśmiechnięci…Goście przygotowali na to spotkanie piosenki biesiadne, piosenki z pokazywaniem, kalambury, różne zagadki, krzyżówkę, której hasłem było właśnie zdanie „NARESZCIE Z WAMI” ❤️
 
1.5 godziny wspólnie spędzonego czasu szybko minęło, ale dzieci i młodzież zapowiedzieli, że od września, jeśli tylko będzie taka możliwość to będą odwiedzać Mieszkańców dużo częściej.
Dla Mieszkańców Domu Pogodnej Jesieni  to olbrzymia radość!!!