W tym roku podczas zabawy karnawałowej w Domu Pogodnej Jesieni można było spotkać…..Gwiazdy filmowe z różnych epok, a to wszystko za sprawą imprezy tematycznej zorganizowanej przez terapeutkę zajęciową wraz z fizjoterapeutami . Wszystko błyszczało od brokatu, a „na ściance” można było zrobić sobie zdjęcia min. z Sophią Loren, Wiolettą Willas, Wonder Woman, Brigitte Bardot, a także z bohaterami komedii amerykańskich – Flipem i Flapem .

Mieszkańcy również mieli na sobie brokatowe kapelusze, tiary, opaski retro, maski karnawałowe. Zabawa rozkręcała się z minuty na minutę, na parkiecie bawił się kto mógł, a jeżeli ktoś nie dał rady…tańczył „rękoma” i śpiewał. W trakcie zabawy organizatorzy opowiadali o postaciach, za które się przebrali. Co chwilę błyskały flesze aparatu więc każdy Mieszkaniec mógł poczuć się jak Gwiazda filmowa. I oto właśnie chodzi…aby podarować Mieszkańcom uśmiech, radość, zabawę, pozytywną energię, dzięki którym choć na chwilę mogą zapomnieć o towarzyszących im dolegliwościach i strapieniach.

Do Zabawy karnawałowej dołączyły także panie opiekunki wraz s. Aleksandrą i s. Alfonsą – pracownikiem socjalnym, które także zgodziły się na kilka zdjęć „na ściance”. Po zakończonej zabawie grupa wystrojonych pracowników ruszyła na pokoje aby też i Ci Mieszkańcy, którzy musieli pozostać w łóżkach zakończyli karnawał z uśmiechem na twarzy i radością w sercu.