Co roku 21 listopada obchodzimy Dzień Pracownika Socjalnego, który jest jednocześnie świętem wszystkich Pracowników Pomocy Społecznej. To okazja do wyrażenia uznania i wdzięczności za pracę wszystkich pracowników.
 
W Domu Pogodnej Jesieni także nie zabrakło chwili aby wspólnie poświętować. Najpierw życzenia wszystkim pracownikom złożyła pani Władysława – Mieszkanka DPJ, później głos zabrała s. Elżbieta Adela Gac – dyrektor placówki – dziękując wszystkim za empatię, uśmiech, energię i zapał do pracy oraz s. Alfonsa Grybel – pracownik socjalny- również dziękując wszystkim, a także podkreślając rolę całego zespołu w procesie opieki nad chorymi w Domach Pomocy Społecznej.
 
Były miłe słowa, podziękowania, kawa, słodki poczęstunek…oraz humorystyczna piosenka. Zapraszamy do odsłuchania jej na naszym Facebooku!!
Podczas poczęstunku zostały odczytane życzenia i przekazane słodkie upominki od Wolontariuszy ze Szkoły Podstawowej im. Marii Kotulskiej w Jodłówce Tuchowskiej z okazji Ogólnopolskiego Dnia Seniora. Serdecznie dziękujemy!