Odpowiadając na Zaproszenie Domu Pomocy Społecznej w Karwodrzy i Stowarzyszenia Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „Przyjaźń” w Karwodrzy grupa w składzie: dyrektor Domu Pogodnej Jesieni w Tuchowie – s. Elżbieta Adela Gac, 3 mieszkańców i opiekunka uczestniczyła dnia 02.09. br. w Spotkaniu Integracyjnym pt. „Przegląd Kultury i Tradycji – Poznajemy Świat”.

Plenerowe spotkanie umożliwiło naszym uczestnikom poznanie sąsiedniego – najbliższego DPS-u, relaks w tańcu, śpiewie, na huśtawce w ogrodzie i spacerze po pięknym ogrodzie. Bardzo chętnie p. Janina, p. Aniela i p. Czesław wzięli udział w zabawach sprawnościowych prowadzonych przez strażaków, terapeutkę i… didżejów, za co szczodrze zostali obdarowani nagrodami.

Dużym powodzeniem cieszyła się foto – budka i przejażdżka zabytkowym już samochodem – fiat 125 p…Prawdziwą rozkoszą dla podniebienia było bogate i smaczne menu: obiad, kiełbasa z grilla, pierogi, zimna płyta, ciasta i mnóstwo rozmaitych owoców i napojów. Mając dwa główne atuty: uśmiech i dobre samopoczucie skromna delegacja godnie reprezentowała tuchowski Dom w sąsiedniej Karwodrzy.