Dzień Dziecka to piękny czas dla wszystkich dzieci  i tych mniejszych i tych większych. Mieszkańcy Domu Pogodnej Jesieni również chcieli uczcić ten dzień w wyjątkowy sposób, dlatego 31.05 i 01.06 z Domu Pogodnej Jesieni wyruszyły delegacje mieszkańców wraz z terapeutką Pauliną, rehabilitantką Kasią i rehabilitantem Bartoszem do placówek, w których przez okres zeszłorocznej pandemii aktywnie działali wolontariusze. Podopieczni DPJ chcieli osobiście złożyć im serdecznie życzenia i podziękowania.

„Pomimo, że pandemia nas rozdzieliła i spotykać nam się nie pozwoliła, Wy o nas nie zapominacie i życzenia oraz upominki do nas wysyłacie. Jesteście Wielcy! Jesteście Kochani, dlatego my dla Was też coś mamy. Słowa wdzięczności i modlitwy dary! I trochę słodkości, żebyście nas miło wspominali”.

Mieszkańcom te wyjazdy sprawiły wiele radości, ale także wolontariuszom, którzy choć przez chwilę mogli pobyć z osobami, za którymi, jak sami przyznają bardzo tęsknią. Były podziękowania, życzenia, śpiewy, uśmiechy, a nawet mały pokaz talentu w wykonaniu najmłodszych wolontariuszy z Przedszkola Publicznego im. Kornela Makuszyńskiego w Dąbrówce Tuchowskiej. Wszyscy przyjęli nas bardzo ciepło, za co serdecznie dziękujemy. Wolontariuszy z dwóch placówek nie mogliśmy odwiedzić osobiście, jednak wysłaliśmy do nich słodkie paczki z życzeniami.