Już są! Piękne i niepowtarzalne!

Pod kierunkiem terapeutki zajęciowej Pauliny K. na warsztatach terapii zajęciowej mieszkańcy Domu Pogodnej Jesieni w Tuchowie wraz z praktykantką Lidią P. i zaocznie wolontariuszami wykonali przepiękne, pomysłowe i niezwykłe elementy świątecznej dekoracji. Jednak w tym roku nie znajdziecie nas na Tuchowskim Rynku…

Ten rok jest wyjątkowy pod każdym względem, dlatego chcemy aby tegoroczne Święta miały wymiar bezpośredniej i konkretnej pomocy. Z tego też powodu wszystkie prace wędrują na licytację dla Leonka Pichnera – naszego sąsiada zmagającego się z ciężką chorobą.

Leoś na leczenie potrzebuje kolosalnej sumy pieniędzy, dlatego zachęcamy….licytujcie, kupujcie, pomagajcie i udostępniajcie dalej!!!!!

https://m.facebook.com/groups/315769139790230/

Siła jest w Nas:)

Akcja prowadzona jest pod patronatem Fundacji Dzieło Miłosierdzia im. św. ks. Zygmunta Gorazdowskiego wspierającej działalność Domu Pogodnej Jesieni w Tuchowie.

Tutaj można zobaczyć tylko niektóre z przekazanych na licytację prac, prezentacja wszystkich znajduje się na naszym profilu facebookowym, zapraszamy do obejrzenia:)

DPJ w Tuchowie – Fundacja Dzieło Miłosierdzia | Facebook