Szanowni Państwo!
Początkiem czerwca bardzo mocno dotknęła nas pandemia koronawirusa. Zarażone osoby z naszych wspólnot i mieszkańcy z Domu Pogodnej Jesieni znalazły się w nowej rzeczywistości. Nałożona kwarantanna oraz choroba Covid — 19 sprawiły, że nasze domy zakonne nie mogły normalnie funkcjonować.
W tym trudnym dla nas czasie, który przyniósł wiele cierpienia fizycznego i duchowego znalazły się instytucje i osoby, spieszące nam z pomocą. Jesteśmy ogromnie wdzięczni wszystkim za okazane nam serce.
Bogu dziękujemy, że pomógł nam wspólnie przejść przez ten trudny czas doświadczeń. Naszym dziękczynieniem ogarniamy wszystkie instytucje, firmy i osoby, które niosły nam pomoc. W szczególny sposób chcemy je wyrazić poprzez modlitwę i Mszę Świętą dziękczynną, która będzie sprawowana w niedzielę 6 września 2020 r. o godz. 10.30 w Sanktuarium Matki Bożej w Tuchowie w intencji wszystkich naszych dobroczyńców.
Na powyższą uroczystość bardzo serdecznie zapraszamy z nadzieją na spotkanie przy ołtarzu Chrystusa w domu naszej Matki, Pani ziemi tarnowskiej.

s. Andżelika Macior – Przełożona Domu Zakonnego Sióstr Józefitek w Tuchowie

s. Pacyfika Pławecka – Dyrektor DPJ w Tuchowie

O. Witold Radowski — Przełożony Domu Zakonnego Redemptorystów  w Tuchowie

Msza św. będzie transmitowana przez radio RDN Małopolska i RDN Nowy Sącz