Grupa teatralna z Gimnazjum im. Bohaterów Bitwy pod Łowczówkiem w Pleśnej pod kierunkiem p. Joanny Heród zaprezentowała w piątek – 22 lutego br. kabaretową scenkę o charakterze walentynkowym! Na wysoką ocenę zasłużyła reżyseria, choreografia, teksty i forma. Dużą rolę odegrała muzyka z lat młodości seniorów DPJ i tak usłyszeli m.in. Kto się kocha w Ewie? czy Dozwolone od lat 18-tu.

Szara, urocza mysz czy zielona żabka niezauważenie krążyły wokół współczesnych postaci, dla których miłość i drugi człowiek jakby nie istniał … Dopiero biały jak śnieg Amor budząc się dotknął ich strzałą miłości poprawiając relacje i piękniejszym czyniąc życie.

Każdy uczestnik właśnie dlatego został odznaczony czerwonym, pięknym serduszkiem, a aktorzy nagrodzeni gromkimi brawami a także specjalnie przygotowanym podczas warsztatów terapii zajęciowej „walentynkowym plakatem”, słodkim i bajecznym jak nasi wolontariusze.

Walentynki na wesoło

,,Och! Jaki piękny miałem sen. Śniło mi się, że wszyscy ludzie byli zakochani. To była prawdziwa planeta miłości. I ja nie musiałem nic robić. Leżałem i wąchałem kwiaty a przy tym słuchłem śpiewu skowronków.Z okazji święta św. Walentego, trochę spóznionego. Święta dla mnie ważnego. Życzenia przyjmijcie od serca mego, miłości na każdy rok, słodyczy życia na każdy dzień, zdowia na każdą godzinę, domowej atmosfery na każdą minutę oraz osoby z którą to wszystko się spełni na każdą sekundę życia.''~ AmorekŻyczenia składają wolontariusze wraz z opiekunami- miłości nie tylko 14-ego lutego. 😉❤😇

Opublikowany przez Wolo dla każdego Sobota, 2 marca 2019