Fundacja Dzieło Miłosierdzia Im. Św. Ks. Zygmunta Gorazdowskiego po raz czwarty pod patronatem Burmistrza Tuchowa i przy współpracy z Domem Kultury w Tuchowie zorganizowała 15 grudnia 2018 r. Kiermasz „ … Żeby Betlejem zaczęło się w Tuchowie …” .

Bombki styropianowe z de coupage, przestrzenne, filcowe, stroiki, gwiazdy, szopki, sanie, renifery, anioły, filcowe choinki ze Świętą Rodziną i inne z sizalu, szyszek i wikliny papierowej wykonali pod okiem terapeutki Mieszkańcy Domu Pogodnej Jesieni lub samodzielnie w swoich domach pracownicy DPJ, wolontariat młodzieżowy i senioralny.
Przedstawicielki Zarządu Fundacji i wolontariuszki: Sylwia i Daria z Gimnazjum im. Bitwy pod Łowczówkiem w Pleśnej, Monika, Kinga i Weronika ze Szkoły Podstawowej w Tuchowie oraz Natalia z LO im. M. Kopernika w Tuchowie przy świątecznej muzyce promowały rękodzieła, a dwa urocze Anioły z Lubczy ogłaszały i zapraszały na Kiermasz dzwoniąc radośnie dzwoneczkami!

W niedzielę, 16 grudnia br. przy głównym wejściu do DPJ przygotowano ekspozycję kiermaszowych prac dla wszystkich odwiedzających nasz Dom.
DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM KTÓRZY WSPARLI CEL IV KIERMASZU JAKIM BYŁ ZAKUP SPECJALISTYCZNEGO ŁÓŻKA REHABILITACYJNEGO.