Bardzo serdecznie dziękujemy za pamięć i tyle dobrych słów…

Na kilka dni przed Świętami Wielkiej Nocy zaczęły napływać do Domu Pogodnej Jesieni piękne życzenia i świąteczne upominki od Wolontariuszy i Przyjaciół Domu.

Dziękujemy, że jesteście z nami!!!  My z kolei otaczamy wszystkich naszych Przyjaciół, Wolontariuszy i Dobroczyńców nieustającą modlitwą.

Dziękujemy:

– Siostrom Służebniczkom z Tuchowa za piękne kartki i słodkości,

– Pani Barbarze – wolontariuszce z Tuchowa za przepysznie wyglądające babeczki i świąteczne życzenia,

– „Świetliczkom” ze Szkoły Podstawowej im. Stanisława Staszica w Tuchowie wraz z Panią Kingą Iwaniec za urocze kartki wielkanocne oraz pisanki, które można było zakupić na naszym stoisku podczas II Kiermaszu Tuchowskiego

– Uczniom kl. I b również ze Szkoły Podstawowej w Tuchowie wraz z wychowawczynią – Panią Elżbietą Fryzowską za niepowtarzalny prezent – zajączka z własnoręcznie ozdobionymi przez dzieci pisankami.

– Szkolnemu Wolontariatowi ze Szkoły Podstawowej im. Marii Kotulskiej w Jodłówce Tuchowskiej wraz z opiekunem wolontariatu – Panią Elżbietą Wiejacką  za piękną kartkę wykonaną przez najmłodszych Wolontariuszy – uczniów kl. V oraz za słodkie baranki i kaczuszki do schrupania.

Dziękujemy też za każde dobro słowo płynące w naszą stronę za pośrednictwem nadsyłanych do Naszego Domu kartek wielkanocnych od różnych instytucji oraz osób prywatnych.

 
Mieszkańcy Domu Pogodnej Jesieni także na zajęciach terapii tworzą kartki i stroiki wielkanocne, dekorują pokoje i czekają  na te piękne Święta Zmartwychwstania Pańskiego.